Z LÁSKY K ŠŤASTNÝM A ZDRAVÝM NÔŽKAM

Z LÁSKY K ŠŤASTNÝM A ZDRAVÝM NÔŽKAM

Chodenie naboso poškodzuje ozónovú vrstvu!

Prieskumy konané každoročne v tento deň, ukazujú závažné negatíva barefoot obuvi, ktorá pripomína chodenie naboso. Dnešný výskum ale ukázal prevratné zistenie: Barefoot poškodzuje ozónovú vrstvu.

Výskum vychádza z nasledovnej premisy: Nôžky sa v barefoot obuvi cítia spokojne a šťastne. Viac spokojných nôžok znamená viac nachodených metrov, neskôr kilometrov. No a ako je verejne známe, každý najazdený kilometer má negatívny vplyv na stratosféru. Suma sumárum, v roku 1913 objavili francúzski fyzici ozónovú vrstvu, dnes, 1. apríla 2017 sa zistilo, že barefoot má na ňu zásadný negatívny vplyv.

Dnes, 1. apríla 2017 sa zistilo, že barefoot má na ozónovú vrstvu zásadný negatívny vplyv.

A práve preto sme sa my v I LOVE BAREFOOT rozhodli, že začneme predávať vojenské kanady. Žiadne suprové tenisky BOBUX, v nich sa predsa nôžka cíti pohodlne = ozónová diera. Ani ohybné papučky NANGA zo 100% bavlny. Pohodlie nôžky nás privádza do stratosféry rovnako ako u obľúbených sandálok TIKKI. A dokonca ani FRODDO. (predsa si len nemyslíte, že začínajúci chodci môžu len tak nabehať zbytočné kilometre). Jednoducho vojenské kanady. A nebojte sa, prikrášlime ich na štýl Livie&Luca.

Náš e-shop je unikátny v tom, že môžete vyhľadávať vhodnú topánočku na základe vnútornej dĺžky a vnútornej šírky. Tak sme dnes pomerali všetky kanady (meradlo Clevermess). Ak by ste nevedeli ako správne pomerať a vybrať vhodnú kanadu pre Vaše dieťa, tu je návod.

A dobrá správa na záver: meníme meno z I LOVE BAREFOOT na I LOVE BAREFO(CO2)T.

Neprehliadnite najnovšiu ponuku vojenských kanád tu.

Obsah